Civilinės ir simbolinės santuokos Toskanoje vietos

Italijoje galioja Italijos taisyklės. Taigi susipažįstam su jomis: simbolinę santuokos ceremoniją galite turėti bet kur, vilose, kurios neturi teisės civilinei ceremonijai (žinoma, pasirinkimas čia daug didesnis, t.y. visos vilos) bei kartais ir gražiųjų miestų, pavyzdžiui Florencijos centre. Civilinei ceremonijai Toskanoje kiekviena šio regiono savivaldybė turi maždaug po 5 numatytas (su kuriomis savivaldybės yra pasirašiusios sutartis) vietas. Jos kaina priklauso nuo savaitės dienos ir laiko dienos metu, taip pat savivaldybės gali peržiūrėti kainas kiekvienais metais. Taigi čia ir papasakosiu apie gražiausias ceremonijoms numatytas vietas:

  1. Lietuvių pamėgta Abbazia San Galgano. Oficialios civilinės santuokos kaina yra nuo 1000 eur (mokestis keliauja tiesiai savivaldybei). Garsioji abatija be stogo, bet su nuostabiais vaizdais jos viduje ir aplinkui ją.

2. Pienza – puikus tipiškas Toskanos miestelis. Taip, vienas iš tų tarp Toskanos kalvų ir pievų, bet kartu ir su nuostabia miestelio architektūra ir restoranais:) Ceremonija galima pačiame miestelio centre su vaizdu į slėnius trijose vietose: Largo Mario Luzi, in Via del Casello; Via dell’Amore ir Primo pratellone, in Via Santa Caterina, susisiekite ir papasakosiu plačiau apie šias vietas:) Kaina – taip pat 1000 eur.

Pienzos slėniai

Via dell’Amore

3. San Quirico d’Orcia – civilinės santuokos vieta – Horti Leonini – parkas ir sodas miestelio centre svarbiame Val d’Orcia regione. Kaina – nuo 550 eurų.

4. Villa Tolomei – viena iš nedaugelio vilų netoli Florencijos – gražiausio pasaulio miesto. Čia galima simbolinė santuokos ceremonija, kurios vietą renkatės patys, ko nėra su civilinės santuokos vietomis. Taip pat vakarienės vieta – neįkainuojama – su vaizdu į patį miestą. Vila yra labai elegantiška, klasikinio stiliaus. Labai geros ir nakvynės viloje kainos, žinant, kad ji yra netoli Florencijos. Taip pat ir didelis geras ‘bonusas’ – prieš vestuves galite užsisakyti ir fotosesiją Florencijoje.

5. Podere Val d’Orcia ir kitos privačios vilos, kuriose galima civilinė ceremonija. Su kiekviena iš jų tariamasi atskirai, taip pat kainuoja ir pati santuokos ceremonijos vietos nuoma + mokestis savivaldybei.

Patiko straipsnis?

Share on facebook
Pasidalinti Facebook

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242