Planuoju vestuves

Apie mane

Aš esu Greta ir planuoju vestuves užsienyje.

Mano projektas gimė norintiems susituokti mažoje artimųjų grupėje arba dviese Alpių kalnuose, Italijos pilyje (tai visiškai paprasta ir net neprabangi praktika), Graikijos salose, prie Islandijos ledynų arba Atlanto vandenyno Portugalijoje. Vykstu su jumis į jūsų pasirinktą vietą ir netgi pati vedu simbolines ceremonijas su tekstu jums ir apie jus. Užsienyje jau turime didelę labai didelę partnerių bazę: fotografus, makiažo ir plaukų specialistus, dekoratorius, floristus, vilas, viešbučius ir restoranus. Taip pat bendradarbiaujame ir su lietuviais, norinčiais dirbti užsienyje.

Labai mėgstu minimalistines vestuves, taigi patariu pasirinkti prioritetus ir galbūt atsisakyti kai kurių dalykų, kurių būtent jums visiškai nereikia. Padėsiu susituokti neįprastose vietose ir pakeliauti. Esu ir buvusi kelionių agentė, taigi visada galiu patarti medaus mėnesio kelionės klausimais.

Mes esame ypač dideli fotografijos gerbėjai, šiame puslapyje surinkome jums puikius fotografus, kuriuos galėsite užsisakyti ir savo atostogų metu, sužadėtuvių, poros ar šeimos fotosesijai.

Taip pat, susituokusiems Lietuvoje, siūlome pasirinkti, tarkime, tik fotosesiją Paryžiuje ar kitame romantiškame mieste užsienyje. Rašau blogą apie naujausias vestuvių vietas ir madas, jame galėsite rasti visas naujienas.

 

Siūlomos vestuvių vietos

Nuolatos atnaujinamas vestuvių vietų užsienyje sąrašas su gražiausiomis Italijos pilimis,  Islandijos ledynais ir kitomis idėjomis.

paslaugos

50 €

Vieno tiekėjo paieška

Manome, kad svarbiausia užsienyje  – įamžinti jūsų meilės akimirkas, taigi jau turime nemažą fotografų Europoje pasirinkimą, bet galite kreiptis ir dėl bet kokio kito tiekėjo.

800 €

Pilnas vestuvių paketas

Dirbame su įvairiomis užsienio šalimis, civilinėmis ir simbolinėmis ceremonijomis. Jei reikia, vykstame į vestuves kartu su jumis.

Darbų galerija

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242