Ligūrija – spalvotų miestelių, maisto, pasivaikščiojimų ir meilės regionas

Ligūrija – nuostabus spalvotų miestelių regionas, turintis gana liberalias ir ekonomiškas vestuvių tradicijas ir pasiruošęs priimti klientus. Ten pasimėgausite vienas kito draugija, pasivaikščiojimais po kalnus, labai skaniu ir sočiu maistu ir švente prie jūros, kuri ne visur įmanoma dėl itališkos biurokratijos.

Aišku, kalbame ne apie simbolinę santuoką, kuri yra įmanoma visose pačiose vaizdingiausiose vietose, žinoma dažnai nuomojant pvz. viešbučio arba parko dalį, o apie civilinę santuoką, kur garbingi italų tarnautojai ateina jus sutuokti pasidabinę Italijos vėliavos juosta. Daryti civilinę santuoką vaizdingoje vietoje PRIVALO būti leista Italijos teisės aktais.

Taigi Ligūrijos regione pačiame paplūdimyje arba prie jo ceremonija galima: Sestri Levante, Loano, Alassio, Albisola Superiore e Pietra Ligure paplūdimiuose. Būtina pažymėti, kad ceremonija, kaip ir visos valstybės paslaugos kainuoja, bet tai nėra didžiulė suma už tokią mielą ceremoniją. Visada patogiau ir pigiau rinktis paprastas savaitės dienas.

 Ligurija

L:igurija

Pateiksiu Jums ir 2 pasiūlymus: Riomaggiore ir Portovenere miesteliuose.

Riomaggiore savivaldybėje civilinės santuokos ceremonija kainuotų 250 eur, Riomaggiore pilyje – 500 eur. Jei esate minimalistai – nedaug ko reikia prie šios Italijos dalies grožio, tik jūsų, gražios suknelės ir puikaus peizažo.

Portovenere pasiūlytume ir savivaldybę, ir nuostabią Šv. Petro bažnyčią ant uolos, tai tiesiog nuostabi mistiška vieta, puikiai tinkanti su jūsų ceremonijai arba fotosesijai.

Po ceremonijos Portovenere pietums ar vakarienei renkamės Palmaria restoraną esantį pačiame elegantiško uosto krantinės viduryje turintį 2 privačias sales 10 ir 20 asmenų ir niekada nenuvilsiantį savo La Spezia austrėmis, žuvimi ir vynu. Meniu nuo 140 eur asmeniui, bet kooooks vaizdas!

Ottima scelta – puikus pasirinkimas!

Patiko straipsnis?

Share on facebook
Pasidalinti Facebook

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242