Anna Vlasiuk

Palermas

Kuriu istorijas apie laimingus žmones.

Fotografuoju vestuves, šeimas, poras ir sužadėtinius, keliautojus ir tuos, kurie įsimyli Siciliją. Vienas fotoaparato paspaudimas – ir tas momentas išlieka amžiams! Aš stengiuosi suderinti meninį ir dokumentinį fotografijos stilius ir sukurti natūralias, šiltas ir autentiškas nuotraukas. 2011 metais persikėliau į Siciliją iš Kijevo ir įsimylėjau šią spalvingą Italijos dalį. Laukiu mūsų pasimatymo Sicilijoje!

Susisiekime

1. Kokias vestuves jums labiausiai patiko fotografuoti?

Vestuves matau kaip 2 žmonių, 2 šeimų, 2 istorijų sąjungą. Manau, kad vestuvių diena su savo šeimomis yra didžiulis džiaugsmas. Bet taip pat ir vestuvės dviese, mikro vestuvės ar visos šeimos šventė – aš įamžinsiu unikalią jūsų šventės atmosferą!

2. Jūsų svajonių klientai:

Man patinka atviros, romantiškos ir šiltų jausmų neslėpiančios poros. Mano klientas dažniausiai ieško kažko ypatingo ir asmeniško, tiki šeimos vertybėmis ir džiaugiasi naujomis šalimis ir kultūromis.

3. Mėgstamiausios fotografavimo vietos ir kur pasaulyje labiausiai norėtumėte fotografuoti?

Gyvenu Sicilijoje daugiau nei 10 metų, taigi žinau labai daug gražių salos vietų ir mielai pasidalinsiu savo pasiūlymais su poromis, klausdama ir kokia yra jų pačių vizija. Nuostabūs paplūdimiai ir saulėlydžiai, jaukūs miesteliai, laukai ir netgi kalnai – Sicilija yra labai įvairi ir aš visada atrandu vis naujų vietų. Kaip ir visi fotografai mėgstu fotografuoti lauke esant natūraliai šviesai.

Darbų galerija

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242