Jurgita Lukos Photography

Florencija

Vestuvių fotografas turėtų įamžinti tikras vestuvių akimirkas meniškai ir ilgaamžiškai.

Fotografija yra vienintelis dalykas iš jūsų vestuvių dienos, kuris laikui bėgant įgauna vis didesnę vertę. Ar ieškote vestuvių fotografo, kurio požiūris derintų fotožurnalistinį sąžiningumą su žurnalų elegancija? Jūs ką tik radote! Mano darbas pasižymi šviesiomis ir tikromis spalvomis, dėmesiu detalėms, išskirtinėmis juodai baltomis nuotraukomis, nuostabiai įamžintu vestuvių dekoru ir gražiomis akimirkomis, kurios dažnai nepastebimos.

Susisiekime

1. Kokias vestuves jums labiausiai patiko fotografuoti?

Labiausiai patinka fotografuoti vestuves, kurios vyksta vienoje lokacijoje, tarkim sename dvare ar viloje, apsuptoje istorijos bei senovinių gėlynų. Kur jaunieji ir jų svečiai susirenka praleisti nuostabią dieną bendraudami ir švęsdami. Kuriame daug pašnekesių, juoko ir geros muzikos.

2. Jūsų svajonių klientai:

Poros, kurios nori savo vestuvių dieną išgyventi atsipalaidavę ir su dideliu džiaugsmu. Poros, kurios nori kokybiško laiko su artimaisiais, puikaus maisto ir gėrimų, nuostabios muzikos nepamirštamojoje aplinkoje. Poros, kurios vertina ir myli gėles ir sodus bei jų kvapus. Poros, kurios vertina ilgaamžiškumą, kurios žino, kas yra tikroji prabanga.

3. Mėgstamiausios fotografavimo vietos ir kur pasaulyje labiausiai norėtumėte fotografuoti?

Mėgstamiausios vietos fotografuoti – dvarai ir vilos su dideliais sodais bei gėlynais. Vestuvių fotografijos kelią pradėjau JAV, Telluride. Didžiuliai kalnai, kurių viršūnės net vasarą būna padengtos sniegu, labai žavi, norėčiau sugrįžti. Tokius pat kalnus turi ir Italija. Jos gamta yra nuostabi. Nuo kalnų iki nesibaigiančių pievų, nuo ežerais apsuptų kalnų iki jūra kvepiančių krantų, o kur dar karštą vasaros dieną cikadų skleidžiami garsai, nuostabūs augalai ir jų kvapai. Italija turi viską.

Darbų galerija

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242