Rita Bacytė

Malta

Parodau daugiau nei žmonių išorė.

Su fotoaparatu "suaugau" dar paauglystėje. Pradžioje fotografija buvo puiki platforma saviraiškai, o kai pabaigiau mokyklą ilgai nesvarščiau kur studijuoti, iškart žinojau kam noriu skirti visą savo laiką. Labiausiai  patinka fotografuoti asmenines fotosesijas, šventes, šeimas. Nes be galo myliu žmones, bendrauti… Jie didžiausias mano inspiracijos šaltinis. Fotografuodama atiduodu savo širdį ir sielą. Neliepsiu Jūsų dirbtinai pozuoti, bet paprašysiu žiūrėti vienam į kitą, juoktis, glaustytis ir apsikabinti. Visada būnu laiminga, jei pavyksta per nuotraukas parodyti daugiau nei slypi žmogaus išorėje. Labiausiai patinka fotografuoti vestuves. Nes kiekvienos vestuvės man iššūkis, vis kita istorija, nauji bičiuliai mano kelyje. Niekada nejaučiu monotonijos, nes čia nėra galimybės surepetuoti bei pakeisti daugybę aplinkybių, tai darbas, kurį noriu padaryti geriausiai, taip kaip aš galiu.

Susisiekime

1. Kokias vestuves jums labiausiai patiko fotografuoti?

Mano svajonių vestuvės yra tos, kuriose visi jaučiasi laisvi, savi ir linksmi. Tokios vestuvės visada būna labai jautrios ir nuoširdžios.

2. Jūsų svajonių klientai:

Svajonių klientai tie, kurie vertina kokybę ir natūralumą, vertina, kai nuotraukose atsispindi   nuoširdūs jausmai. Kurie turi vidinės laisvės ir pasitiki fotografu.

3. Mėgstamiausios fotografavimo vietos ir kur pasaulyje labiausiai norėtumėte fotografuoti?

Fotosesijos lokacijos labai nesureikšminu. Man fotografuoti yra gerai ten, kur klientai jaučiasi savimi. Kiekvienas turi turi savo ypatumų ir lūkesčių, o aš stengiuosi juos išgirsti. Kai įsiklausom vienas į kitą, tuomet ir rezultatas niekada nenuvilia.

Darbų galerija

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242