Rūta Floral

Barselona

Mėgstu fotografuoti lengvai crazy poras.

Sveiki, aš Rūta Kenstavičiūtė, gyvenu Vilniuj, bet dažnai dirbu ir Barselonoje. Visada turėjau aiškią viziją tapti fotografe ir studijavau fotografiją Vilniaus Dizaino Kolegijoje. Man visada patiko girdėti savo porų meilės istorijas, susitikti savo įdomiąsias poras, atradusias vienas kitą. Esu pats laimingiausias žmogus pasaulyje galėdama dalyvauti vienoje iš jūsų laimingiausių dienų gyvenime.

Susisiekime

1. Kokias vestuves jums labiausiai patiko fotografuoti?

Aš neturiu savo svajonių vestuvių projekto ar poros. Svarbiausia, kad vestuvių dieną pora būtų beprotiškai įsimylėjusi. Vestuvių dieną esu rami ir atsipalaidavusi. Dažniausiai vestuvių fotografija nepriklauso nuo labai brangios įrangos ar kinematografiškų kadrų. Ne tai sukuria svarbiausią dalyką – emociją.

2. Jūsų svajonių klientai:

Svarbu, kad pora mėgautųsi savo diena.

3. Mėgstamiausios fotografavimo vietos ir kur pasaulyje labiausiai norėtumėte fotografuoti?

Myliu Vilnių, jis toks žalias, kad jaučiuosi kaip gyvendama parke. Man labai patinka Bernardinų ir Vingio parkai, Verkių regioninis parkas. Taip pat Vilnius turi puikią architektūrą – Vilniaus Katedrą, savivaldybę, senuosiuos Vilniaus Koncertų ir Sporto Rūmus, meno galerijas. Mano svajonių vieta vestuvinei fotosesijai – Vilniaus Televizijos bokštas Gal vieną dieną!

Darbų galerija

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242