Sesė Saulė

Gardos ežeras (Verona)

Aš esu gamtos žmogus.

Gamtoje randu ramybę, įkvėpimą, nuotykius ir kartais – tikra istorija – klientus! Per septynis fotografavimo metus supratau, kad didžiausias džiaugsmas ir geriausi rezultatai būna tuomet, kai fotografuoju sau artimoj aplinkoj – kalnuose, miškuose, pievose, vaikydamasi saulėlydžius ir stebėdama, kaip keičiasi metų laikai. Taip pat esu šypsenos žmogus ir visiška optimistė. Tikiu, kad mažiausios detalės sukuria šviesiausias dienas, kad prisiminimai apie patirtus nuotykius gali sušildyti, įkvėpti ir kad gražiausi esame tuomet, kai šypsomės. Ir aš labai mėgstu bendrauti. Žmonės sako, kad per fotosesijas jiems dėl to būna tik lengviau, bet aš galvoju, kad lengviau šiuo atveju man – pokalbio metu pažindama jus, nuotraukas galiu padaryti dar asmeniškesnes

Susisiekime

1. Kokias vestuves jums labiausiai patiko fotografuoti?

Širdis dainuoja, kai fotografuoju gamtiškas, laisvas šventes, kuriose netrūksta jaukių apkabinimų ir nuoširdžių šypsenų.

2. Jūsų svajonių klientai:

Tai laimingi, nuotykingi, tikrumo pilni žmonės, norintys, kad jų istorija būtų papasakota nuotraukomis.

3. Mėgstamiausios fotografavimo vietos ir kur pasaulyje labiausiai norėtumėte fotografuoti?

Lietuvoje kviečiu į šviesiausius miškus bei gražiausiai žydinčias pievas! O svajoju apie žygius Islandijoje ir saulėlydžius Italijoje ar Graikijoje.

Darbų galerija

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242