Viktoria Maze

Londonas

Noriu įkvėpti jus ir parodyti jusu grožį.

Noriu, kad gerai praleistumėte laiką ir patogiai jaustumėtės prieš kamerą Noriu, kad ir po daugelio metų žvelgdami į nuotraukas patirtumėte šiltų emocijų ir jaukių prisiminimų Noriu įkvėpti jus ir parodyti jūsų grožį. Ir jei po darbo su manimi bent minutę pažvelgsi į save kitomis akimis, aš šoksiu iki lubų ir garsiai dainuosiu duše, žinodama, kad viską darau ne be priežasties. Aš jau daug metu gyvenu Londone ir dirbu su poromis iš įvairių šalių bei kultūrų, todėl galiu lengvai susikalbėti su visais bei visada padedu su pozavimu :)

Susisiekime

1. Kokias vestuves jums labiausiai patiko fotografuoti?

Man patinka elegantiškos, jausmingos vestuvės. Jei paklausite, kokios, mano nuomone, turėtų būti idealios vestuvės, tai aš jums atsakysiu, kad idealios vestuvės kiekvienam yra skirtingos. Kažkas svajoja apie didžiules vestuves, o kažkam reikia tik jūsų dviejų. Kažkas neįsivaizduoja savo dienos be nuostabios vestuvinės suknelės ir šokių iki ryto, o kažkas svajoja iškart vestuvių dieną skristi į medaus mėnesio kelionę. Nesivaikykite tendencijų, norėdami įtikti savo artimiesiems ir draugams. Daryk taip, kaip liepia širdis.

2. Jūsų svajonių klientai:

Mano idealus klientas yra tas, kuris mėgaujasi akimirka, nesvarbu, kas vyksta aplinkui ir pirmenybę teikia tam, ko tikrai nori, o ne tradicijų įgyvendinimui.

3. Mėgstamiausios fotografavimo vietos ir kur pasaulyje labiausiai norėtumėte fotografuoti?

Londone yra daug gražių vietų fotosesijoms – nuo klasikinių iki itin madingų, o per savo darbo metus jau sukūriau didelį sąrašą su gražiomis vietomis kiekvienam skoniui.

Darbų galerija

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242