Svajingos vestuvės Toskanoje

Evelina ir Orentas visada norėjo vestuvių tik sau ir apie juos, nes yra tikrai konkreti, jauki ir romantiška pora. Vestuves Toskanoje, Italijoje galima suplanuoti ir per kelis mėnesius, kaip mes ir padarėme. Civilinei santuokai Italijoje yra reikalingi tik 2 dokumentai, kuriuos šiais laikais mūsų modernios savivaldybės gali išduoti ir per 1 savaitę ir jūs jau galite tuoktis!

Toskana labai smagi, svajinga ir graži elopement – pabėgimo dviese – tipo vestuvėms. Ji nuostabi tuo, kad yra jauki, jos miesteliai super cute, keliais nuostabūs pasivažinėjimui senoviniu automobiliu, kraštovaizdžiai to die for. Visuose kaimeliuose yra puikių tiekėjų visiems biudžetams. Jaunosios puokštė su mano pagalba mums kainavo tik 15 eur:)))

Vestuvės vyko San Quirico d’Orcia miestelio senoviniame filmo scenos vertame parke, vestuvių pietūs – užkandinėje, kurioje yra tik 1 stalas, o fotosesija – Pienza miestelyje ir toje garsiojoje Toskanos vietoje su vingiuojančiais kiparisų keliukais.

Taip mylime Erikos nuotraukų spalvas, kad net taikėme vestuvių datą prie užimtos Erikos Gabalytės darbotvarkės. Mėgaukitės!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patiko straipsnis?

Share on facebook
Pasidalinti Facebook

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242