Vestuvių ceremonija tik apie jus su „Taip“ kitaip

Visame pasaulyje vis labiau populiarėja humanistinės santuokos ceremonijos. Humanizmas – tai filosofijos kryptis, skelbianti, jog žmogus gali būti geras, moralus ir švęsti gyvenimą nepriklausydamas jokiai religinei konfesijai. Vienas iš svarbiausių humanistinių vestuvių ceremonijų aspektų – atsižvelgti į tai, kas prasminga konkrečiai porai. Taigi, ir vestuvės gali būti švenčiamos bet kuriuo metų laiku, jūsų pasirinktoje vietoje, priklausomai nuo to, kuo tikite ir ką vienas kitam norite pasižadėti jūs. Humanistines ceremonijas Lietuvoje organizuoja „Taip“ kitaip, tad „Tender Ones” nusprendė apie tai plačiau pakalbinti vieną iš „Taip“ kitaip įkūrėjų – Urtę Žukauskaitę-Zabukę.

Pagrindinė „Taip“ kitaip paslauga – personalizuotų vestuvių ceremonijų rašymas ir vedimas. Dirbdami su jūsų pora „Taip“ kitaip komandos nariai išsiaiškina jūsų požiūrį į santykius, poros vertybes ir istoriją bei pagal šią informaciją parengia ceremonijos tekstą. Urtė sako, kad poros indėlis šiame procese yra išties labai svarbus tam. Nuo to, kiek pora įsitraukia į ceremoniją priklauso ceremonijos teksto nuoširdumas ir asmeniškumas.

Šiuo metu „Taip” kitaip komandoje yra daugiau nei 40 ceremonmeisterių, kurie ceremonijas veda visoje Lietuvoje. Ceremonijos rašomos ir vedamos lietuvių, latvių, anglų, rusų, prancūzų, italų, suomių ir norvegų kalbomis. „Taip“ kitaip ceremonmeisteriai – profesionaliai apmokyti skirtingų profesijų atstovai: aktoriai, teatro edukologai, komunikacijos atstovai, žmonės dirbantys su jaunimu ir žmogaus teisėmis. Tačiau jai svarbiausia, kad tai yra tas pačias vertybes turintys, tolerantiški, įvairiapusiški, smagūs, rimti, skaitantys ir su jumis gerai susipažįstantys žmonės. Į ceremonijos kūrimą dažnai įtraukiantys ir jus, ir jūsų artimuosius – tokios ceremonijos daug asmeniškesnės, jautresnės ir nuoširdesnės.
Vis daugiau žmonių vestuvių dieną prioritetą teikia pačiai vestuvių ceremonijai ir pažadams vienas kitam, o tokie matomi dalykai kaip suknelė ir dekoracijos nustumiami į antrą planą. Urtės teigimu, pasirinkus gražią vietą, dekoracijoms daug investuoti nė nereikia – jas pakeičia kvapą gniaužianti panorama ar šimtametis ąžuolas.
Nors poros Lietuvoje dažniausiai vis dar renkasi civilinę santuokos ceremoniją ar derina ją su humanistine ceremonija, „Tender Ones“ organizuodami vestuves užsienyje, siūlo rinktis humanistinę ceremoniją.

Urtė taip pat džiaugiasi, jog auga, norinčiųjų tuoktis užsienyje, skaičius. Jos teigimu, neretai vestuvės užsienyje su mažesniu svečių kiekiu yra ne tik pigesnis, bet ir jaukesnis variantas, lyginant su „storomis“ vestuvėmis Lietuvoje. Tai galimybė suderinti šį nuotykį su medaus mėnesiu. Jeigu norite savo vestuvių ceremoniją atšvęsti užsienyje, „Taip“ kitaip gali pagelbėti parengiant humanistinę ceremoniją, o „Tender Ones” pasirūpinti visais kitais šventės aspektais.

Patiko straipsnis?

Share on facebook
Pasidalinti Facebook

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242