Įžadų ceremonija Italijos Dolomitinėse Alpėse

Venecijos – Trevizo oro uostas yra svarbiausias oro uostas jūsų kelyje link elopement tipo vestuvių Italijos Dolomitinėse Alpėse. Štai 5 vietos kur jūs galite ištarti savo įžadus ir pasidaryti nepamirštamą fotosesiją iki kurios turėsite nukeliauti kalnų keliais. Ceremonija galima ir tik 2 asmenims, kai turite savo įžadų knygeles, butelį šampano ir užkandžių, puokštę ir visą tai fiksuoja fotografas. Tai pat organizuoju vestuves ir mažai kompanijai kalnus mylinčių žmonių.

1. Išvenkite Braies ežero ir susituokite prie Sorapiss. Oficialus išmatuotas kalnų kelio Nr. 215 ilgis į kiekvieną pusę yra po 6,2 km ir prasideda nuo Passo Tre Croci automobilių stovėjimo aikštelės ir eina link kalnų viešbučio Rifugio Vandelli. Jame galima pernakvoti arba pavakarieniauti nuo birželio pabaigos iki rugsėjo, tada ir patariama keliauti.

2. Tre Cime di Lavaredo. Kelias prasideda iš Bagni di Moso ir tęsiasi Fiscalina slėniu 102 keliu iki Rifugio Locatelli, 2405 metrų aukštyje, atidaryto nuo 30 birželio, taigi jei vykstate pvz. gegužės mėnesį čia dar nesutiksite nieko.

3. Seceda 2500 metrų aukštyje. Iki čia geriausia nuvykti 2 kalnų keltuvais iš Ortisei miesto Sant’Antonio aikštės. Pirmasis keltuvas kursuoja maršrutu Ortisei – Furnes, antrasis – Furnes – Seceda. Iš čia laukia tik 30 minučių pasivaikščiojimas.

4. Il Rufugio Padova – tai paprastas kalnų viešbutis su daug lovų viename kambaryje, bet kokia jo virtuvė ir vaizdas į kalnus! Įmanoma atvažiuoti su mašina.

5. Chalet al Lago – viešbutis kalnuose ir dar ant ežero kranto, jame gali miegoti 23 svečiai ir galima taip pat ir civilinė santuoka.

Patiko straipsnis?

Share on facebook
Pasidalinti Facebook

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242