Nepažįstama ir moderni vieta vestuvėms – Portugalija ir „holivudiniai’ fotografai The Lopes

Portugalija yra puiki vieta vestuvėms, ypač jei ieškote modernios ir „šviežios“ vietos. Šalis yra žinoma savo nuostabiu klimatu, kultūra, gastronomija ir nuostabiais kraštovaizdžiais, kurie sukurs nepakartojamą atmosferą jūsų vestuvėms.

Lisabona ir Sintra yra turtingos gamta, architektūra (nuostabiomis vilomis, pilimis ir parkais), muzika, šokiu ir gastronomija. Čia galite išsirinkti tiek modernias, tiek tradicines vestuvių vietas. Algarvė tuo tarpu – moderni ir balta. Ir visur vandenynas.

Niekur nesutikau tiek nuostabių fotografų ir floristų kaip aplink Lisaboną. Dėl kai kurių iš jų būtina „kelti“ vestuves būtent Portugalijoje. Dėl šių Lisabonos fotografų – The Lopes Photography – aš pati nukeliaučiau kad ir į pasaulio kraštą, daryčiau simbolinę ar įžadų (net ir atnaujinimo) ceremoniją, bei turėčiau savo vestuvių nuotykių 😮 filmą:) Jie užsiima ir skaitmenine, ir juostine fotografija, kuri (juostinė) jūsų dienai suteikia žaismingumo, realumo, dinamiškumo ir holiduviško „polaroid“ žavesio.

 

 

 

 

 

 

 

Patiko straipsnis?

Share on facebook
Pasidalinti Facebook

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242