Tinkamiausi miestai sužadėtuvėms ir poros/šeimos fotosesijoms

1. Venecija

Ne vestuvines fotosesijas galima padalinti į priešvestuvines (su tuo pačiu fotografu, kuris fotografuos jūsų vestuves), sužadėtuvių, poros ir šeimos. Jei jus užsienyje fotografuos lietuvių fotografas, dažniausiai jis suinteresuotas padaryti kuo daugiau gerų kadrų į savo portfolio, taigi mažiau rūpinasi savo darbo valandomis. Taigi siūlau dažniau pasidomėti lietuvių fotografų kelionių datomis. Vietos fotografai tuo pačiu greičiau pasiūlys jums, kur fotografuotis ir retušo laikai (nuotraukų atidavimo) dažniausiai yra greitesni, nei lietuvių. Vyrai dažniau pagalvokite apie sužadėtuves užsienyje ir jų profesionalų įamžinimą. Tai tokia pati svarbi akimirka jūsų gyvenime kaip vestuvės! Poros ir šeimos, turbūt taip pat norisi gražių kelionės kadrų?!

Venecija. Tiesiog savaime pats romantiškiausias miestas pasaulyje, ok dalinasis ta vieta su Paryžiumi ir Florencija ir Verona..Gražus visą dieną, visiškai skirtingas ryte ir vakare. Taigi galbūt sužadėtuvės gondoloje arba restorane?

 

Pridedu ir mieląsias Como ežero pakrante su lietuvių pora:

2. Paryžius

Na tai labai fotografų ir modernių porų mėgstamas miestas. Ten visada galite tikėtis puikios fotosesijos. Eifelis, kavinės, piknikai, gatvės, you name it. Nepamirškite susirasti ir gražų viešbučio ar airbnb kambarį ir galbūt išnaudoti jį buduaro ar poros fotosesijai.

3. Florencija ir Toskana

Esate slow living ir gamtos bei architektūros gerbėjai, šeimos? – Toskana jums. Visa ir didelė, dabar pagaliau pasiekiama ir tiesioginiais skrydžiais į Pizą.

4. Roma

Nuostabi architektūra ant kiekvieno kampo – tai Roma. Nepamirškite ir pasiimti savo gražiausių drabužių fotosesijai.

5. Gamta

Smagu ir šeimoms, ir poroms. Piknikai, vyninės, bažnyčios, ežerai – be playful and creative!

Vestuves Maltoje

 

 

 

Patiko straipsnis?

Share on facebook
Pasidalinti Facebook

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242