Vestuvės dviese – tikroji romantika ar praktiškumas?

Vestuvės – viena gražiausių švenčių ir įvykių gyvenime. Stilingos ir romantiškos, netgi minimalistinės vestuvės – irgi svarbu šiuolaikiniems jauniesiems.

Pastaraisiais metais vestuvės tik dviese sparčiai populiarėja ir tai nevyksta tik dėl pinigų taupymo. Vestuvės dviem įgauna naują požiūrį – tai autentiškas, ekologiškas ir labai asmeniškas ir ypatingas būdas tuoktis be spaudimo, kompromisų ir išlaidų, kurios gali būti siejamos su didesnėmis vestuvėmis.

Romantika

Ar įsivaizduojate laimingiausią savo gyvenimo dieną be rūpesčių apie tai, ką pagalvos kiti? Ar kas nors neįsižeis nepakviestas? Ar visi sotūs, atsigėrę ir palinksminti? Šie rūpesčiai pamirštami, jei vestuves švenčiate tik dviese. Visas dėmesys tik jums patiems. Tiems, kurie rado vienas kitą ir svajoja visa savo gyvenimą praleisti kartu. Esate atsakingi tik vienas už kitą ir galite išjausti kiekvieną akimirką.

Juk tobulos vestuvės yra tik apie JUS DU.

Kaina

Pasijuskite lyg karališkos šeimos nariai susituokdami įspūdingo grožio viloje, kur už lango šypsosi saulė ir ošia jūra, o galbūt matosi kalnų viršūnės. Tai gali tapti realybe, nes įdomiose, kvapą gniaužiančiose vietose susituokti dviese galite už tikrai prieinamą kainą, jei jums padės savo srities specialistai.

Užsienyje tuokiantis dviese nereikia klausytis visų svečių norų, įgeidžių ir rūpintis jų išpildymu. Taip pat sumažėja logistikos problemų: pervežimo iš oro uosto į šventės vietą, nereikia organizuoti papildomų ekskursijų. Didesnei grupei žmonių tai sukelia nemažą galvos skausmą ir didina išlaidas.

Taip pat moderniems jauniesiems aktuali ir nuoširdžiai svarbi ekologijos tema. Kuo jūsų mažiau, tuo švelnesnis poveikis aplinkai.

Įžadų ceremonija 

Tuokiantis užsienyje galima išvengti dokumentų pildymo. Pavyzdžiui, susituokus metrikacijos biure Lietuvoje, tik judviejų šventę galite atšvęsti užsienyje būdami dviese. Ir savo pačių sukurtus, asmeniškus ir romantiškus įžadus pasakyti tik žiūrėdami vienas kitam į akis, kai už Jūsų, horizonte į jūrą leidžiasi saulė ar džiugina kalnų, krioklių vaizdas.

Jūsų įsimintiniausias, jaudinančias akimirkas įamžins profesionalus vestuvių fotografas, o jei reikės pagalbos viskuo pasirūpins vestuvių koordinatoriai.

Naujos vestuvių kryptys

Praėjus pasaulinei COVID-19 pandemijai vestuvėms atsidaro tokios kryptys kaip: Balis, Seišeliai, Tailandas. Geros kainos, egzotiška aplinka, nuostabus dekoras, fantastiškas oras ir jūsų dviejų pasaka – tik įsivaizduokite, kaip magiška.

Šiose šalyse vyrauja subtilus, gėlėtas dekoras, o viską nuotraukose  įamžins jūsų norimas fotografas.

Fotografija

Organizuodami vestuves dviese, tikrai nemažai sutaupote, lyginant su visomis giminėmis (juk “būtina” pakviesti net trečios kartos tetą) ir draugais. Be visų anksčiau išvardintų pliusų, sutaupę galite rinktis mėgstamiausius savo fotografus iš Europos ar viso pasaulio!

Profesionalai pasirūpins, kad įamžintos akimirkos būtų tokios, į kurias norėsis ne kartą žiūrėti ir kitiems parodyti. Mūsų mylimi fotografai yra modernūs ir linkę į minimalizmą, nesuvaidintą fotografiją. Jie jau yra žymūs savo šalyse ir pažįsta jūsų pasirinktą vietą.

Vestuvės užsienyje dviese – dar tik populiarėja, bet tendencijos rodo, kad tai tampa itin mėgstamas ir norimas pasirinkimas. Juk po vestuvių ceremonijos ar asmeninių įžadų vienas kitam galite praleisti ir medaus mėnesį. Gėrėsitės ne tik nuostabia aplinka, augmenija, skaniu maistu, bet ir vienas kitu.

Tai vestuvės, kurias prisiminsite visą gyvenimą!

Vestuvių planavimas – nemenkas iššūkis, tad jei planuojate savo vestuves ir norite, kad jos vyktų užsienyje, visus rūpesčius patikėkite profesionalams.

Susisiekite su mumis.

 

Patiko straipsnis?

Share on facebook
Pasidalinti Facebook

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242