Vestuvės viloje arba egzotiškame parke Maltoje

Malta yra puiki vieta visiems, mokantiems anglų kalbą, nes tai yra oficiali valstybės kalba. Dokumentai civilinei santuokai nusiunčiami būtinai tarp 6 savaičių ir 3 mėnesių prieš santuokos datą, taigi last minute nuotakos – welcome. Civilinė santuoka galima metrikacijos rūmuose Valetoje ir bet kokioje viešoje vietoje, tinkamoje ceremonijai, išskyrus privačias teritorijas prie baseinų ir paplūdimiuose. Maltoje galima ir religinė santuoka.

Vyninės kiemas Ir-razzett l’abjad

Vestuves Maltoje

Vestuves Maltoje

Vestuves Maltoje

Julian Gyula Zacsfalvi nuotraukos

Castelletti rūmai

Įeidami į Castelletti rūmus prisiliečiate prie ilgos Maltos istorijos. Tai yra didikų rūmai keli žingsniai nuo Mdinos, Maltos senamiesčio, neseniai visiškai rekonstruoti ir išsaugoję senovės spindesį. The Fresco Room yra viena iš San Andrea restorano salių tinkama net ir žiemos vestuvėms. Jis papuošta spalvingomis sienomis ir dailininkų paveikslams. Castelletti kieme susijungia moderni klasika ir senamiesčio atmosfera ir jis ypač tinkamas vasaros vestuvėms, ypač čia tinka open bar ir šokių atmosfera. Malta yra puiki šalis smagioms vestuvėms.

Vestuves Maltoje

Vestuves Maltoje

Bologna vilos parkas

Tai romantiška ir magiška vieta su senoviniais pastatais ir didžiuliu parku artistiškoms ir gamtos išsiilgusioms poroms. Bologna vila yra tokia didelė, kad tikrai rasite savo mylimiausią vietą didžiuliame parke. Labai svarbu ir tai, kad niekas jums netrukdys ir turėsite taip vestuvių šventei reikalingą privatumą.

Vestuves Maltoje

Vestuves Maltoje

Vestuves Maltoje

Vestuves Maltoje

Shane P. Watts Photography nuotraukos

 

Patiko straipsnis?

Share on facebook
Pasidalinti Facebook

mus galite sekti

info@tenderones.lt

+370 684 27242